Aktualności

Zapobiegaj rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Przestrzegaj kwarantanny. Od Twojego zachowania zależy bezpieczeństwo innych!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zapobiegaj rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Przestrzegaj kwarantanny. Od Twojego zachowania zależy bezpieczeństwo innych!

Każda osoba wracająca z zagranicy musi przejść 14 dniową kwarantannę. Kara za złamanie kwarantanny wynosi 30 000 zł!!

Podczas kwarantanny:

- nie opuszczaj domu,
- nie wychodź do sklepu,
- nie spotykaj się z innymi osobami i nie zapraszaj ludzi do domu.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. Osoby objęte kwarantanną powinny, nawet nie z przymusu prawnego, ale społecznego obowiązku dbania o innych współobywateli, poddać się rygorom izolacji.

Jeśli widzisz, że osoby które powinny przestrzegać kwarantanny łamią ją, poinformuj o tym fakcie Policję. Dyżurny Komendy Powiatowe Policji w Kraśniku tel.: 478124210

Opublikowano: 23 marca 2020 15:41

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 167

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Gościeradów

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.