SISMS - system powiadamiania

pobranepng [275x183]             Zapraszamy do systmu powiadamiania SISMS

W gminie Gościeradów zostaje wdrażany Samorządowy Informator  SMS. Jest to  system, który pozwala na informowanie mieszkańców o zagrożeniach atmosferycznych, zebraniach sołeckich, awariach np. (wodociągu, linii energetycznej itp.), imprezach kulturalnych, sportowych oraz innych ważnych wydarzeniach na terenie gminy Gościeradów. 

System ten jest bezpieczny i bezpłatny ( płaci się tylko za pierwszy sms logujący, zgodnie z taryfą swojego operatora sieci komórkowej). Osoby , które będę chciały otrzymywać darmowe powiadomienia muszą wypełnić poniższy formularz (własnoręcznie wypełniony i podpisany formularz prosimy dostarczyć do UG Gościeradów)

Wójt Gminy Gościeradów zachęca wszystkich do udziału w nowatorskim projekcie mającym na celu sprawniejszą, wzajemną komunikacje.


POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Gościeradów

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.