Aktualności

Rozstrzygnięcie Gminnego konkursu pt. „Projekt na zagospodarowanie niewykorzystanego miejsca w ogrodzie szkolnym na ogródek ekologiczny”

Logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. (link otworzy duże zdjęcie)

W związku z realizacją Gminnego projektu ekologicznego ,,Architekci przyrody” informujemy, że wyniki Gminnego Konkursu pt.: „Projekt na zagospodarowanie niewykorzystanego miejsca w ogrodzie szkolnym na ogródek ekologiczny” zostaną podane 26 czerwca 2016 roku podczas uroczystości ,,Dni Gościeradowa” ok. godz. 1630. W związku z tym zapraszamy wszystkie dzieci biorące udział w konkursie wraz z rodzicami, gdyż dla każdego czeka dyplom wraz z nagrodą. Natomiast wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac będzie można oglądać podczas obchodów ,,Dni Gościeradowa” od 25 do 26 czerwca b.r. w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie.

 

„Dofinansowano ze środków  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie”

 

Opublikowano: 24 czerwca 2016 14:42

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 997

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Gościeradów

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.