Aktualności

Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela (link otworzy duże zdjęcie)

Gminny Dzień Edukacji Narodowej obchodzony był uroczyście w restauracji ,,Bajka” w Gościeradowie. Dnia 12 października 2018r. przybyli nauczycieli, pracownicy administracji i obsługi wraz z dyrektorami szkół, aby wspólnie z władzami samorządowymi świętować ten ważny dzień. Uroczystość zgromadziła społeczność szkół z ZPO im. Jana Pawła II w Gościeradowie, PSP im. Marii Konopnickiej w Mniszku, PSP im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym, ZS im. Józefa Twaroga w Księżomierzy oraz PSP im. ks. Karola Konopki w Szczecynie. Wszystkich serdecznie przywitał wójt – Mariusz Szczepanik. Kulminacyjnym punktem spotkania było rozdanie nagród Wójta Gminy Gościeradów dla nauczycieli:

z Zespołu Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy dla Ewy Magdziak i Anny Wójcickiej; z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janiny Wierzchowskiej w Liśniku Dużym dla Marzeny Długosz i Bożeny Łukomskiej; z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mniszku dla Urszuli Cichockiej; z Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie dla: Elżbiety Burdy, Doroty Bartoszek-Ryfka i Michała Filipczaka. Następnie nagrodę od Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Szczecyn otrzymała Anna Gołąb – Florek, zaś dyrektora – nauczycielka PSP im. ks. Karola Konopki w Szczecynie Agnieszka Wójcicka-Dametko. Następnie wszyscy nagrodzeni ustawili się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Przybyli goście wspólnie świętowali przy akompaniamencie zespołu Marka Mochola i Sebastiana Wojewody.

Opublikowano: 16 października 2018 09:32

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 360

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Gościeradów

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.