Aktualności

Wystawa grzybów

Wystawa grzybów - plakat (link otworzy duże zdjęcie)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kraśniku zaprasza na wystawę świeżych   eksponatów grzybów jadalnych , niejadalnych oraz trujących. Wystawa połączona jest z edukacją grzyboznawcy  w aspekcie bezpiecznego grzybobrania oraz emisją filmów edukacyjnych związanych z bezpiecznym grzybobraniem.

     Wystawa odbędzie się dnia 5 października 2018r. w godzinach 8.00  -14.00 w holu Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kraśniku ul. T. Kościuszki 36, edukacja grzyboznawcy Sala Konferencyjna PSSE Kraśnik / adres jak wyżej/.

     Placówki, osoby indywidualne serdecznie zapraszamy do udziału w ciekawej formie edukacji prozdrowotnej jaką jest wystawa grzybów, runa leśnego, fachowa edukacja grzyboznawcy.

    W celach organizacyjnych prosimy o telefoniczne zgłoszenie placówki  na adres Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kraśniku  do dnia 2 października 2018 r.

 

 - 81/ 884 36 73 w. 19   Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

 

      Ze względu na zmieniającą się aurę , wysyp grzybów organizatorzy proszą o telefoniczny kontakt dniu 4.10.2018 r. celem potwierdzenia odbycia się wystawy.

 

Opublikowano: 02 października 2018 13:16

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 228

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Gościeradów

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.