Aktualności

Aplikacja "Bezpieczne Kąpieliska"

Logo aplikacji Bezpieczne Kąpieliska (link otworzy duże zdjęcie)

Fundacja Pro Liberis wydała aplikację Bezpieczne Kąpieliska, którą mozna z pobrać na system Android i iOS. Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie zwiera żadnych reklam. Można ją pobrać na telefon i używać w dowolnym miejscu w Polsce.


 

Już jest!!! 😀 Nasz pierwszy duży projekt właśnie dobiegł końca, a właściwie jego produkcja bo mamy nadzieję, że jest to tak naprawdę początek naszych działań. Udało się zrobić świetną i potrzebną aplikację, pierwszą taką na rynku, która pozwoli Wam odnaleźć bezpieczne kąpielisko, czyli takie, które nadzorowane jest przez WOPR.

Aplikacje można pobrać pod adresem:
Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rosapp.bezpiecznekapieliska
iPhone / iPad - https://itunes.apple.com/pl/app/bezpieczne-kapieliska/id1139165352?mt=8

Aplikacja informuje użytkowników o wszystkich dostępnych, bezpiecznych kąpieliskach na terenie naszego kraju kontrolowanych przez GIS. Podstawową funkcją jest znalezienie kąpieliska na mapie, z możliwością wyświetlenia informacji o nim - krótki opis oraz galeria zdjęć. Aplikacji pozwala również na pokazanie trasy dojazdu z miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Dodatkowo po wybraniu województwa pojawią się nam na mapie wszystkie monitorowane i bezpieczne kąpieliska, na jego terenie. Bezpieczne kąpielisko czyli takie, które monitorowane jest przez Głównego Inspektora Sanitarnego i zgodnie z przepisami - z obsługą ratownika. Ponadto aplikacja na bieżąco zbiera dane dotyczące czystości wody w poszczególnych lokalizacjach oraz zawiera wyszukiwarkę kąpielisk przy użyciu takich parametrów jak: promień w jakim chcemy znaleźć kąpielisko, nazwa, miejscowość czy promień względem wybranej miejscowości.

Aplikacja powstała dzięki środkom z programu grantowego LECHSTARTER.

źródło: http://proliberis.org/services-view/bezpieczne-kapieliska/

Opublikowano: 02 sierpnia 2017 14:31

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 220

Wszelkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Gościeradów

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Gminy Gościeradów i jednostek jej podległych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.